Протипожежні двері – салон дверей APRIO пропонує протипожежні двері класу вогнестійкості EI-30.

Протипожежні двері можуть бути дерев’яними, сталевими або з використанням алюмінієвого профілю. Найбільшою популярністю користується перший варіант, так як він має ряд істотних переваг:

ПЕРЕВАГИ ПРОТИПОЖЕЖНИХ ДВЕРЕЙ:

✔ ВЕЛИКА ЕСТЕТИЧНІСТЬ, ТАК ЯК ДЕРЕВО ДОЗВОЛЯЄ ВСІЛЯКО ДЕКОРУВАТИ ДВЕРІ;

✔ БІЛЬШЕ ПОТУЖНИЙ КАРКАС.

У роботі ми використовуємо посилений, стійкий до злому і зносостійкий металевий каркас. За Вашим бажанням протипожежні двері може бути оснащена додатковими захисними елементами, броньованими накладками. Всі матеріали, що використовуються у виготовленні дверей, екологічно безпечні. Для ще більшої безпеки ми пропонуємо, на час ремонту встановити, так звану, технічну протипожежні двері з тимчасової фурнітурою і панелями. Цією протипожежна дверима будуть користуватися будівельники і користуватися ключами від тимчасових замків, які будуть замінені після закінчення ремонту. До того ж це дозволить не пошкодити і не забруднити оригінальне дизайнерське полотно і фурнітуру Вашої нової вхідний протипожежні двері.

Хочете замовити протипожежні двері?

Зв’яжіться з нами і наш фахівець, у зручний для вас час приїде, проведе всі необхідні виміри і розрахує попередню вартість.

КУПИТИ ПРОТИПОЖЕЖНІ ДВЕРІ

ВИРОБНИЦТВО ПРОТИПОЖЕЖНИХ ДВЕРЕЙ

Протипожежні двері – салон дверей Aprio пропонує протипожежні двері класу вогнестійкості EI-30.

Протипожежні двері можуть бути дерев’яними, сталевими або з використанням алюмінієвого профілю. Найбільшою популярністю користується перший варіант, так як він має ряд істотних переваг:

ВЕЛИКА ЕСТЕТИЧНІСТЬ, ТАК ЯК ДЕРЕВО ДОЗВОЛЯЄ ВСІЛЯКО ДЕКОРУВАТИ ДВЕРІ;
БІЛЬШЕ ПОТУЖНИЙ КАРКАС;
ОСНАЩЕНІ СПЕЦІАЛЬНИМИ УЩІЛЬНЮВАЧАМИ, ЯКІ СПІНІЮТЬСЯ ПРИ ДІЇ ВИСОКИХ ТЕМПЕРАТУРАХ, ЗАПОВНЮЮЧИ СОБОЮ ПРОСТІР ВСЕРЕДИНІ ВИРОБУ;
ЦІНИ НА ТАКІ ПРОТИПОЖЕЖНІ ДВЕРІ ВИГІДНІШОЮ. АЛЕ ЦЕ ЗОВСІМ НЕ ГОВОРИТЬ ПРО ТЕ, ЩО ВОНИ ПОСТУПАЮТЬСЯ ЯК.

КОНСТРУКЦІЯ ПРОТИПОЖЕЖНИХ ДВЕРЕЙ

Конструкції вхідних дверей, розташування і функції спеціальних замків також обговорюється з кожним замовником індивідуально. Головним критерієм для вибору вхідних протипожежних дверей є її міцність і якість. У роботі ми використовуємо посилений, стійкий до злому і зносостійкий металевий каркас. За Вашим бажанням протипожежні двері може бути оснащена додатковими захисними елементами, броньованими накладками. Всі матеріали, що використовуються у виготовленні дверей, екологічно безпечні. Для ще більшої безпеки ми пропонуємо, на час ремонту встановити, так звану, технічну протипожежні двері з тимчасової фурнітурою і панелями. Цією протипожежна дверима будуть користуватися будівельники і користуватися ключами від тимчасових замків, які будуть замінені після закінчення ремонту. До того ж це дозволить не пошкодити і не забруднити оригінальне дизайнерське полотно і фурнітуру Вашої нової вхідний протипожежні двері. Якщо Ви хочете замовити протипожежні двері в салоні елітних дверей Aprio, то зв’яжіться з нами і наш фахівець, у зручний для Вас час приїде, проведе всі необхідні виміри і розрахує попередню вартість. Остаточна вартість буде залежати від обраних Вами матеріалів, фурнітури і додаткових опцій. Після виготовлення протипожежні двері наші професійні майстри швидко і якісно встановлять її у Вашому приміщенні. Всі роботи проводяться в обумовлені терміни і завжди відповідають найвищим стандартам якості.

Дверь 1

Протипожежні двері 01.021
Сертифікат вогнестійкості E-30
Колір: можливі інші варіанти.

Дверь-2

Протипожежні двері 01.022
Сертифікат вогнестійкості E-30
Колір: можливі інші варіанти.

Двері протипожежні EI-30

Прагнення убезпечити своє життя – це цілком природне і закономірне бажання будь-якої людини, адже, як відомо, інстинкт самозбереження є найсильнішим. Можна боротися зі зловмисниками, але вогонь – нерівний противник. У Києві двері з масиву сьогодні надзвичайно популярні. І тому є кілька вагомих причин, які спровоковані їх достоїнствами. Так, для того, щоб захистити себе від полум’я і диму в разі пожежі, Вам необхідно купити протипожежні двері. Вони сприяють збільшенню часу до моменту загоряння двері, локалізації вогню і, як результат, допомагають бригадам пожежників при гасінні і мінімізують Ваші матеріальні втрати. У Києві протипожежні двері в обов’язковому порядку встановлені в місцях великого скупчення людей: торгових центрах, кінотеатрах, готелях, офісах, вокзалах і т.д. Перш, ніж купувати протипожежні двері, Вам необхідно упевнитися в чистоті репутації виробника, так як з вогнем жарти погані і навіть найменша помилка може коштувати Вам життя. Салон елітних дверей Aprio допоможе втілити в життя Ваше уявлення про те, як повинна виглядати вхідні протипожежні двері в Ваше приміщення. У дизайні протипожежні двері можливе використання панелей з натурального дерева, скла, вітражів, художньої ковки та т.д. Наші дизайнерські можливості так само не обмежені, як і Ваша фантазія. Якщо ж Ви не можете остаточно визначиться з тим, як повинні виглядати вхідні протипожежні двері в Ваш будинок, наші дизайнери завжди готові Вам допомогти і за допомогою комп’ютерних програм візуалізувати результат Вашої спільної творчості. Крім того, за Вашим бажанням, ми можемо внутрішню панель протипожежні двері зробити такий же, як і міжкімнатні протипожежні двері всередині приміщення, це дозволить зробити вхідну протипожежні двері практично не виділяється у внутрішньому інтер’єрі. Завдяки цій розробці внутрішній дизайн може не збігатися за стилем із зовнішнім декором будівлі.