Шпоніровані стінові панелі на замовлення

Стінові панелі – один з актуальних варіантів декоративного оздоблення стін приміщення. Прекрасним доповненням для міжкімнатних дверей стануть декоративні шпоновані панелі. Тандем в одному стилі і кольорі підкреслять інтер’єр Вашого будинку.

Різноманітність матеріалів для обробки на ринку надає чудову можливість виконати оформлення інтер’єру у всіляких стилях. Використання натуральних шпон підкреслить класичний стиль, креативний дизайн доповнять панелі в шпоні fine-line.

Рейкові стінові панелі

Рейкові панелі для стін в основному використовуються в приміщеннях з маленькою площею, або кімнатах зі складною геометрією. Розташувавши горизонтально рейкові панелі, Ви візуально збільшите простір, з вертикальним розташуванням кімната буде здаватися вище.

Реечные стеновые панели
Плиточные стеновые панели

Плиткові стінові панелі

Такий вид панелей виготовляється у формі квадрата або прямокутника, кріплення відбувається за допомогою клею або кляммеров. Між собою стінові панелі з’єднуються за способом шип-паз. Коли виконується обробка, cтеновой панелі можна розмістити у всілякому напрямку, і тим самим домогтися оригінальності не тільки за допомогою різних колірних варіацій. Застосувавши різні шпони з унікальним дерев’яним малюнком, і розташувавши їх на різних рівнях, вдасться створити неповторне оформлення стін

Листові стінові панелі

Листові панелі свою назву отримали завдяки великим розмірам. З’єднання часто відбувається за допомогою молдингів, кріплення до стіни – клейове. Для зовнішньої обробки ДСП або ДВП панелі використовують всілякий матеріал, це може бути як натуральне дерево, так і пластик. Головною перевагою і відмінною рисою листових панелей є можливість покриття ними поверхонь будь-якого масштабу.

Листовые стеновые панели

Шпонированые стеновые панелилегко монтируются, а в случае механического повреждения, есть возможность заменить только пострадавший фрагмент. Панели можно устанавливать непосредственно на стену (для этого необходимо предварительно подготовить поверхность), но, как правило, они монтируются на обрешетку, что удешевляет стоимость ремонта, ведь стены выравнивать нет надобности. Да и способ крепления на обрешетку позволяет скрыть за ними проводку и прочие коммуникации. Шпонированные панели цена, которых обязательно порадует практичных людей, ведь во время ремонта все готовы заплатить за качественный материал.

Варіант обробки стінових панелей

Стінові панелі, облицьовані шпоном – це оптимальний варіант обробки поверхонь, завдяки своїм характеристикам їх легко монтувати, можна підібрати оригінальну фактуру і малюнок, та й догляд досить простий. Шпонирований мдф або шпонований дсп можна використовувати для внутрішнього облицювання будинку, офісу, квартири. Виготовлення проводитися за індивідуальними розмірами і побажанням замовника. Якщо Ви хочете створити сучасний інтер’єр з дверима під стелю, в прихованому коробі, і майстерно заховати двері не обмежуючи себе розмірами або видами обробки, то вибирайте продукцію Aprio – це найкраще рішення. Ми пропонуємо шпоновані панелі купити саме у нас, так як ми можемо гарантувати високу якість товару.